Депутати Львівської облради готуються звільнити Білоуса

Сьогодні, 2 жовтня, на другому пленарному засіданні позачергової сесії Львівської обласної ради депутати в режимі таємного голосування спробують достроково припинити повноваження першого заступника голови Львівської облради Андрія Білоуса, передає кореспондент Гал-інфо.

Сесія Львівської обласної ради. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович


Наразі лічильна комісія готується до початку таємного голосування. Тому у роботі сесії оголосили перерву. Об этом сообщает pechat-ua.info со ссылкой на СМИ.


Нагадаємо, що сьогодні на сесії депутати проголосували за дострокове припинення повноважень заступника голови Львівської облради Володимира Гірняка. «За» проголосувало 46 депутатів із 84.


Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, сьогодні на сесії Володимир Гірняк заявив, що минулого разу голосування про його відставку не набрало потрібно кількості голосів і відбулося грубе порушення законодавства.


Також нагадаємо, у порядку денному сесії, яка відбулася 24 вересня, було два питання, які стосувалися дострокового припинення повноважень заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка та першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса.


Питання дострокового припинення повноважень заступника голови ради Володимира Гірняка депутати розглянули в режимі таємного голосування.


Це голосування відбулося. Однак, лічильна комісія повідомила, що голосування не можна вважати таким, що відбулося, адже депутатам не дали на підпис документи при голосуванні.


10 вересня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати визнали роботу заступників голови ради Андрія Білоуса та Володимира Гірняка незадовільною.


Раніше голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин анонсував звіт своїх заступників на сесії 10 вересня, а також припустив можливість їхнього звільнення.


Також нагадаємо, що 21 травня під час засідання сесії Львівської обласної ради голова ради Олександр Ганущин з трибуни ради заявив, що проти нього готують змову, аби зняти з посади.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/deputaty_lvivskoi_oblrady_gotuyutsya_zvilnyty_bilousa_327471.html”