«Я приходила додому і плакала», - відома прикарпатська співачка Міка Ньютон розповіла про нелегке життя у США (відео) | Версії | новини та розслідування

Міка Ньютон Об этом сообщает vessti.in.ua со ссылкой на СМИ.

2011 року співачка Міка Ньютон була дуже популярною в Україні. Четверте місце на «Євробаченні» принесло дівчині визнання та високі гонорари, а її хіт «Белые лошади» був у всіх на устах. Та Міка прийняла несподіване рішення: вона покинула все і поїхала до США.

Як виявилося, співачку запросило американське агентство: її мали забезпечити житлом та стабільною зарплатою. Та реалії життя за океаном виявилися більш суворими, ніж очікувала Міка: витрачала вона більше, аніж заробляла, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Згодом дівчина записалася в акторську школу, працювала над вимовою та ходила по всіх кастингах. Їй було важко прижитися в англомовному середовищі. Щоб заробити бодай якісь гроші, Міка викладала дітям вокал.

Я приходила додому і плакала. Думала, навіщо воно мені треба, краще повернуся додому.Все ж, співачка витримала всі випробування і нарешті досягла щастя. Майже рік тому вона вийшла заміж та відсвяткувала пишне весілля. Чим артистка живе тепер – дізнавайся з відео:


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/ya-prihodila-dodomu-i-plakala-vidoma-prikarpatska-spivachka-mika-nyuton-rozpovila-pro-nelegke-zhittya-u-ssha-video/”