Президент відреагував! Черговий «трюк» головного редактора «Преступности.Нет», служителя криміналу Анатолія Чубаченко по очорненню репутації Глави СБУ Миколаївщини Віталія Герсака!

Як відомо, 21 серпня у рамках робочого візиту Миколаївську область відвідав Президент України Володимир Олександрович Зеленський. Глава держави оглянув завершення робіт на автодорозі, яку ремонтували в межах Національної програми «Велике будівництво». Також Володимир Зеленський прийняв участь у презентації Стратегії розвитку області до 2027 року. Крім того, Президент зустрівся з представниками бізнесу морегосподарського комплексу та суднобудівної галузі Миколаївщини.

Цікаво, що відвідини Миколаїщини не пройшли і без своєрідного конфузу, принаймні так подію яка сталась за першим місцем локації Президента зараз активно намагається висвітлити головний «герой» епізоду – Головний редактор місцевого інтернет видання «Преступности.Нет» Анатолій Чубаченко. Він заявив Главі держави про переслідування «Преступности.НЕТ» главою УСБУ в області Віталієм Герсаком і повідомив, що може передати флеш-карту з матеріалами, в яких начебто зафіксовані протиправні дії Герсака. При цьому Президент зазначив, щоб журналіст передав ці дані присутньому там помічнику з Офісу Президента, і тут же Гарант пообіцяв розібратись у ситуації, але такий розвиток подій Чубаченка не влаштував! Відповідно, вже за лічені години на його сторінці у Фейсбука згодом і на сайті «Преступности.Нет» Чубаченко висловився, що Президент і його команда були готові до такого звернення і звинуватив прес-секретаря В. Зеленського Юлію Мендель в тому, що вона ціленаправлено «збила його незручне запитання». Крім того, Чубаченко у своєму пості у ФБ, простими словами, виразив думку, що всі слова Гаранта про захист журналістів це звичайний популізм і не більше.

Та при всьому бажанні Анатолія Чубаченка масштабно розігнати цей епізод із його «криком про допомогу» явно залишається поза увагою як громадськості, такі і українських ЗМІ за виключенням самого ж видання «Преступности.Нет» і їх нечисленних «сателітів». І цьому, безперечно, є доволі просте пояснення! Адже давно не секрет, а точніше усіх вже «верне» від факту, що інтернет видання «Преступности.Нет» і практично всі люди включаючи Чубаченка далекі до реалій журналістики, адже вже довгий період являються служниками місцевого Миколаївського криміналітету на чолі із Михайлом Титовим, відомого як «Мультик».  В свою чергу, Віталій Герсак практично із дня свого призначення керівником СБУ області м’яко кажучи не прийшовся до душі Титову, адже молодий і дієвий правоохоронець зразу ж взявся за знищення криміналу в регіоні, на чолі якого і стоїть вищезгаданий «Мультик».

 Інформаційне інтернет видання Миколаївщини «Преступности.Нет» на чолі із головним редактором Анатолієм Чубаченком в посиленому режимі «опрацьовують» керівника місцевого обласного СБУ Віталія Герсака. Варто зазначити, що лавина чорного піару від сайту Чубаченко почала сходити практично від самого призначення пана Герсака в область, а точніше після його заяви про оголошення війни криміналітету на чолі із відомим авторитетом «Мультиком» - Михайлом Титовим. А «виступ» перед Володимиром Зеленським – це всього лиш чергова гра для свого головного фінансиста і боса – кримінального авторитета Титова!

 «Преступности.Нет» знаходяться під впливом вище згаданого «Мультика», який з перших днів служби Герсака в Миколаївській області вперше за всі роки Незалежності України почав втрачати свій авторитет, а з ним і вплив в регіоні. Герсак не просто викрив практично всі його протизаконні схематози – він їх знищив. І саме це могло стати основним чинником замаху на Титова, можна припустити, що авторитетні партнери «Мультика» визнали його провал, а провал для них – це перш за все гроші і безпека. Адже перемога над одним «авторитетом» дасть своєрідний сигнал для знищення інших…

За допомогою інтернет-видання «Преступности.Нет» з головним редактором Анатолієм Чубаченко, яким керують герой АТО Дмитро Дмитрієв, Андрій Сенченко і Артем Дибленко – кримінальний авторитет «Мультик» вже не перший рік відкрито дискредитує неугодних йому політиків та правоохоронців, тобто тих що відмовились на нього працювати, виконувати його злочинні накази. Яскравим прикладом останніх 6-11 місяців є «запрограмована» чорна піар-кампанія проти керівника СБУ Миколаївщини Віталія Герсака. Справді якщо відкрити дане видання то помітно, що «Мультик» в них «герой-бізнесмен», а СБУ-шник Герсак «найлютіший ворог» народу. А таких людей яких «Мультик» намагався усунути інформаційно вкрай не мало…

На даному сайті Ви не знайдете жодної негативної згадки про нього і його близьке оточення. Там про справжнього криміногена «Мультика» не описано жодних новин, де він виступає злочинцем. І це при тому, що всі українські ЗМІ висвітлюють реальну картину злочинних діянь «Мультика»!!! Щодо керівника СБУ Віталія Герсака, то ситуація чітко протилежна! Звісно, як же правоохоронець може бути позитивною персоною на сторінках цього видання, це ж «перше і найбільше зло на світі»… А новини, факти?!… а що новини й факти коли можна «з пальця виссати грандіозний резонанс», а те що в результаті получається повна маячня – яка різниця, коли «авторитетний» бізнесмен Титов буде задоволений і в ближній місяць не пристрелить, а то й взагалі повезе – підкине грошенят з наркоти. От такі то далеко не веселі фейко-будні сторінок видання «Преступности.НЕТ» і їх головного редактора Анатолія Чубаченко, який вже давно особисто навіть не знає яке воно життя в реальному інформаційному просторі…

Любителі величати криміналітета Титова «Преступности.Нет» ласкавими словами «авторитетний» бізнесмен Титов день у день бурно «працюють» чорнухою по Герсаку.  І до кінця не хотілося вірити, що миколаївський бандит Міша «Мультик» осідлав одне з найрейтинговіших інтернет-видань «Преступности.НЕТ». Але це, нажаль, правда. «Мультик» у вільний від кримінальної діяльності час, виконує там роль тіньового редактора, про що приміром свідчить телефонна розмова між «Мультиком» і одним із власників сайту Дмитром Дмитрієвим:

А якщо проаналізувати публікації із Герсаком, то там практично одні й ті ж персонажі критикують Голову СБУ області, депутати: Барна, Івануна, Олабин, Кормишкін, Москаленко, ну і звісно сам Чубаченко – всі вони підконтрольні Титову особистості. До речі, у часи президенства Петра Порошенко справи «Мультика» в регіоні процвітали, а з приходом Володимира Зеленського – все зводиться на нуль. І тут же варто зазначити, що саме Віталій Герсак став цією найголовнішою зброєю у боротьбі із криміналітетом та всіма схематозами в області!

Все що зараз відбувається – це чітко сплановані дії «мультяшного» угрупування. Представники Титова і особисто він розуміють, якщо вони не усунуть Віталія Герсака - то їм повний кінець. Так що всі заяви Анатолія Чубаченко і медіа підтримка від його «Преступности.Нет», то – це все ніщо інше як сплановані атаки на керівника СБУ Віталія Герсака з метою врятувати свої «м’які частини тіла». Та чи хоче народ щоб Миколаївщиною й надалі правив криміналітет на чолі з «Мультиком», як це відбувалось при попередній владі?! – звісно що ні!  А тому всі «конвульсії» Анатолія Чубаченко заради свого шефа «Мультика» явно не мають сенсу! Народ Миколаївщини хоче, щоб в області криміналітет був знищений, із чим навідмінно справляється керівник СБУ Віталій Герсак!!! 

На даний момент можна констатувати: Віталій Герсак  тримає хороший темп і показує реальні результати, на відміну від своїх попередників. Завдяки його сумлінному виконанню обов’язків Миколаївщина вже оживає, отямлюється від тиску злочинних угруповань та чиновників-корупціонерів! Саме це цінують і поважають жителі Миколаївщини і Президент України Володимир Зеленський!!!